دوره‌های آموزش نویسندگی مقدماتی و پیشرفته در مکتب مهر برگزار می‌شود

مکتب مهر با همکاری مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، دوره‌های داستان‌نویسی را با حضور استادان برجسته این رشته برگزار می‌کند.
تاریخ ارسال : 1398/10/10

به گزارش مکتب هنر راستین، این دوره‌ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته، با حضور سه تن از استادان مطرح کشور در حوزه هنری برپا می‌شود.

راضیه تجار، محقق، نویسنده و از اعضای هیئت مؤسس انجمن قلم ایران، تدریس در دوره داستان‌نویسی مقدماتی را روزهای دوشنبه، از ساعت 17 تا 19 بر عهده دارد؛ و دوره پیشرفته را نیز برای هنرجویانی که دوره مقدماتی را سپری کرده‌اند، در همان روز، از ساعت 15 تا 17 برگزار می‌کند.

همچنین هنرجویانی که علاقمند به سبک نویسندگی محمدرضا شرفی خبوشان هستند و دوره مقدماتی نویسندگی را طی کرده‌اند، می‌توانند روزهای سه‌شنبه، از ساعت 16 تا 18 در دوره پیشرفته این نویسنده شرکت کنند.

حسین فتاحی نیز نویسنده دیگری است که دوره داستان‌نویسی پیشرفته را در مکتب مهر برگزار می‌کند و علاقمندان به این نویسنده می‌توانند با ثبت‌نام در سایت از تجربیات وی بهره‌مند شوند.

دوستداران نویسندگی می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر، به سایت www.maktabemehr.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن 84172305 و 88896928 تماس بگیرند.