تعداد جلسات : 30 ظرفیت : 19 روز برگزاری : پنج شنبه ساعت برگزاری : 12-17 شهریه به ریال : 7,500,000

بازدید کننده محترم لطفا قبلا از ثبت نام در دوره ها حتما متن مربوط به توضیحات دوره را مطالعه نمایید ، ثبت نام شما به منزله خواندن و قبول شرایط مربوط به هر دوره میباشد.

آموزش مربی‌گری سرود

 • درباره دوره
  هدف از برگزاری این دوره، پرورش مهارت‌ها و افزایش دانش مربیان سرود است که در نهایت، به تولید آثار هنری فاخر و مرتبط با حوزه هنر انقلاب اسلامی در رشته موسیقی خواهد انجامید.
  این دوره، مانند دوره‌های تحصیلی در یک مدرسه برگزار می‌شود. یعنی تمامی مباحث مرتبط با مربی‌گری گروه سرود به شکل سرفصل‌های جداگانه و در قالب 35 جلسه به هنرجویان آموزش داده خواهد شد. و هنرجویانی که بتوانند این مرحله را با موفقیت و به‌شکل قابل‌قبول سپری کنند، این امکان را خواهند داشت تا در دوره‌های تکمیلی شرکت کرده و از امکانات و تسهیلات حوزه هنری در ارتباط با این رشته تخصصی استفاده نمایند.

 

 • روند کلی دوره
  1- مبانی سرود
  2- سلفژ
  3- شعرشناسی
  4- موسیقی انقلاب اسلامی
  5- فقه موسیقی
  6- رهبری کر و آواز جمعی

 

 • شیوه تدریس در کلاس‌ها
  شیوه آموزش در برخی کلاس‌ها به صورت ارائه و تدریس نظری خواهد بود و در بعضی کلاس‌‌ها این شیوه، با پرسش و پاسخ و تمرین همراه خواهد شد. کلاس‌هایی چون سلفژ با شیوه آموزش فرد به فرد پیگیری خواهد شد.

 

 • خروجی دوره
  در پایان این دوره، هنرجویان توانایی مربی‌گری و رهبری گروه سرود، کر و همسرایی را بر مبنای مبانی علمی و فنی پیدا خواهند کرد.

 

 • مخاطبان دوره
  متقاضیان شرکت در این دوره‌ها افراد بین 20 تا 45 سال هستند که از استعداد و سوابق حداقلی موردنیاز در این رشته هنری بهره‌مند باشند.

  *نکته: کسانی که متقاضی شرکت در دوره‌های مربی‌گری سرود «مکتب مهر» هستند، ابتدا پیش‌ثبت‌نام انجام داده و رزومه خود را در زمینه‌های مرتبط با سرود در قسمت ارسال مدارک، بارگذاری می‌کنند. پس از بررسی این رزومه توسط کارشناسان، برای مصاحبه اولیه، با ایشان تماس گرفته می‌شود. چنانچه در مصاحبه، شرایط ایشان قابل‌قبول برآورد شود، می‌توانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و در دوره‌ها حضور پیدا کنند.

 


مدرسین این دوره

اخبار دوره
تاریخ ارسال : 1398/8/21

کارگاه‌های آموزش موسیقی در مکتب مهر آغاز شد

اولین دوره آموزش موسیقی «مکتب مهر» در دو رشته خوانندگی پاپ و مربیگری سرود آغاز شد.