تعداد جلسات : 12 ظرفیت : 5 روز برگزاری : نامشخص ساعت برگزاری : 0-0 شهریه به ریال : 0

بازدید کننده محترم لطفا قبلا از ثبت نام در دوره ها حتما متن مربوط به توضیحات دوره را مطالعه نمایید ، ثبت نام شما به منزله خواندن و قبول شرایط مربوط به هر دوره میباشد.

مجسمه‌سازی

 • درباره دوره
  هدف از برگزاری این دوره، کشف و پرورش استعدادهای هنرجویان در زمینه مجسمه‌سازی است که در نهایت، به تولید مرتبط با این رشته هنری در عرصه هنر انقلاب اسلامی خواهد انجامید.
  این دوره، مانند دوره‌های تحصیلی در یک مدرسه برگزار می‌شوند. یعنی دوره مقدماتی با آموزش مبانی آغاز می‌گردد و پایه و اصول مجسمه‌سازی به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
  هنرجویانی که بتوانند در مراحل ابتدایی، استعداد خود را نشان داده و با مباحث آموزشی، همراهی مفید و قابل‌قبول داشته باشند، برای ادامه‌ی راه و شرکت در دوره‌های پیشرفته و تکمیلی، جهت رسیدن به مرحله‌ی تولید برگزیده خواهند شد.

 • روند کلی دوره
  سرفصل دروسی که در دوره مقدماتی تدریس خواهد شد، به شرح زیر است:
  1- طراحی
  2- ساخت پرتره
  3- نقش برجسته
  4- مدل‌های فیگور انسان یا حیوانات به صورت ساده و خلاصه

 • شیوه تدریس در کلاس‌ها
  کلاس‌ها به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و هنرجویان از روی مدل زنده یا عکس و یا به‌شکل ذهنی، اجرای مستقیم خواهند داشت.

 • خروجی دوره
  هنرجویان در طی دوره، با هنر مجسمه‌سازی آشنایی اولیه پیدا خواهند کرد.
  و هنرجویانی که این دوره را با موفقیت سپری نمایند، می‌توانند به دوره تکمیلی و پیشرفته راه پیدا کنند و در مراحل پیشرفته، از حمایت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در تولید اثر بهره‌مند شوند.

 • مخاطبان دوره
  افراد علاقمند به رشته مجسمه‌سازی در حوزه هنر انقلاب اسلامی که بین 15 تا 25 سال سن داشته باشند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
  هنرجویان باید توجه داشته باشند قبولی در آزمون پایان‌دوره مقدماتی، ملاک همکاری با باشگاه و طی مراحل تکمیلی و پیشرفته است.

  *نکته: کسانی که متقاضی شرکت در دوره‌های مجسمه‌سازی «مکتب مهر» هستند، ابتدا پیش‌ثبت‌نام انجام می‌دهند. سپس برای مصاحبه اولیه، با ایشان تماس گرفته می‌شود. چنانچه در این مصاحبه، شرایط ایشان قابل‌قبول برآورد شود، می‌توانند مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و در دوره‌ها حضور پیدا کنند.
   

مدرسین این دوره

اخبار دوره