ثبت‌نام دوره جدید آموزش لهجه شامی در مکتب مهر آغاز شد

مکتب مهر برای دوره جدید آموزش لهجه شامی در سطح مبتدی هنرجو می‌پذیرد.
تاریخ ارسال : 1398/10/17

به گزارش مکتب هنر راستین، پس از برگزاری اولین دوره کارگاه آموزش لهجه شامی که با استقبال مخاطبان روبرو شد، مکتب مهر اقدام به برگزاری دومین دوره از این کارگاه‌ها کرده‌است که طبق روال گذشته، چنانچه خروجی مورد انتظار را داشته باشد، شرکت‌کنندگان می‌توانند به دوره‌های متوسطه و پیشرفته‌ی آن نیز راه یابند.

کارگاه آموزش لهجه شامی، در سطح مقدماتی و مبتدی در قالب پنج جلسه‌ی سه ساعته برگزار می‌شود و طی آن، عفاف الهمه، معلم سوری این دوره‌ها، کلمات، جملات و افعال ساده مرتبط با لهجه شامی را به دانشجویان آموزش می‌دهد. وی در دوره تدریس خود از کتاب‌هایی مانند «شذی الحیاه لهجه‌ی شامی» و »آموزش لهجه‌ی شامی» بهره می‌گیرد.

نکته جالب توجه در برگزاری این کارگاه آن است که بر اساس اظهارات خانم الهمه، برای شرکت در دوره مقدماتی، نیازی به دانستن زبان عربی نیست و هر فرد با هر سطحی از معلومات در زبان عربی می‌تواند در این کارگاه حضور پیدا کند.

دومین دوره کارگاه آموزش لهجه شامی در سطح مبتدی، از دوم بهمن‌ماه 1398 در روزهای چهارشنبه، از ساعت 10 تا 13 در حوزه هنری برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.maktabemehr.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن 88896928 تماس بگیرند.